Quote Originally Posted by Sal Santamaura View Post
A bit over two years later, you can start using more beginning this Friday:


Note that, compared to the cost of four 25-sheet packages, you'll save a whopping six cents per sheet.
Sal - "a penny saved is a penny earned."

Kidding aside, I am glad it is being offered in 100-shgeet boxes - I find them more convenient. Currently I have about 500 sheets of the stuff so it will be some time before I will need more...